| mistikk a întrebat:

BUna de ce la profil imi arata 13 funditze...raspunsuri castigatoare iar la punctaj imi arata 15?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Asa se intampla aproape tuturor. Cu cat ai vechimea mai mare pe site, cu atat mai mare este acea diferenta. Eu de exemplu am o decalare de vreo 30 de raspunsuri castigatoare. Acest lucru se intampla, pentru ca unele intrebari au fost sterse/raportate sau "au expirat", adica nu mai sunt vizibile pe site. Insa chiar daca o intrebare nu mai exista pe site, punctele oferite pentru un raspuns castigator la intrebarea respectiva, tot iti raman. In timp vei avea o diferenta si mai mare, insa acest lucru n-ar trebui sa te ingrijoreze, este ceva normal. Numai bine!

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa este la toti, programul afiseaza imediat numarul de raspunsuri castigatoare la Punctaj dar mai tarziu numarul de funde, respectiv atunci cand pune si raspunsurile castigatoare in acea categorie. Diferenta poate fi si de mai multe, de ex. la mine este acum de 10 si poate fi si de mai multe. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@mistikk, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

NOname
| NOname a răspuns:

Iti multumesc din suflet, draga! kiss

| Alexandru a răspuns:

Salut. Pentru ca la punctaj s-au contabilizat si raspunsurile castigatoare la intrebarile care intre timp au fost respinse din diferite motive... Fundele aratate la profil sunt corespunzatoare intrebarilor care au ramas in vigoare pe site, cele care nu au fost sterse.
Toate bune

| mistikk explică:

Ana draga mea nu ma intereseaza numarul de funde voiam sa stiu daca problema aceasta este doar la mine sau daca este ceva in neregula cu site-ul daca nu ai un raspuns la intrebarea mea nu te abate te rog de la subiect si citeste de doua ori inainte mai bine pastreaza pentru tine replicile acestea eu chiar nu am nevoie de ele

| mistikk explică:

Ma bucur ca m-ai ajutat si meriti din plin sa fi expert TPU felicitarile mele NOname :*

| GiuliaTamas a răspuns:

Trimitei mesaj Ralucai eu defiecare data cand am o problema imi raspunde happy

| Marutza a răspuns:

Pentru ca nu iti arata punctele adevarate imediat. Maine o sa iti apara sigur!happy

| pengu a răspuns:

Pentru ca nu au fost inca incarcate, se mai intampla tongue

| Ana_6509 a răspuns:

Aşa şi te ajută cu ceva fundele alea? Credeam că ne aflăm aici pentru a ne ajuta reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La punctaj arata numarul total de raspunsuri castigatoare, iar la profil arata doar raspunsurile castigatoare care inca mai sunt vizibile pe site(celelalte 2 au fost sterse o data cu intrebarea, dar punctele acumulate au ramas).