| Geo567 a întrebat:

Nu pot sa sterg o intrebare/raspuns de pe acest site. Stiu cum se face, am mai sters o data o intrebare dar de data asta pur si simplu nu mai apar acele "butoane". Am un cont mai vechi pe care nu l-am sters si nu functioneaza nici pe acela. Voua va merge? Va rog, am nevoie.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut,

Nu poti sterge decat 10 enunturi pe zi. Daca ai atins aceasta limita, peste 24 de ore butoanele vor fi din nou vizibile.
Daca tot nu apar, scrie-mi la contact@tpu.ro si voi incerca sa te ajut.

Zi faina,
Cristina, TPU.ro

| UNțăran a răspuns:

Mie-mi merge!
Daca nu-ti functioneaza, scriele adminilor site-ului folosind adresa de mail contact@tpu.ro sau https://www. tpu.ro/contact

| OppaSaranghe a răspuns:

Hei! Multumesc de raspunsuri, i-am dat de capat pana la urma! happy