| SporeBox a întrebat:

Sa zicem ca am fix 100 raspunsuri si sunt senior. Daca le sterg pe toate raman senior sau devin din nou junior? Nu vreau sa spun ca vreau sa fac asta dar sunt curios.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Junior, again, dacă ai sub o sută de răspunsuri. ))

| LPCTSTR a răspuns:

În secțiunea "Întrebări frecvente" scrie că trebuie să ai "100 de răspunsuri postate", deci, cel mai probabil nu vei deveni utilizator junior.

| teo530 a răspuns:

Nu cred dar că sa fi sigur întreabă adminul(utizatorul TPU.ro).

| Kerre a răspuns:

Daca ai sub 100 de raspunsuri atunci cred ca devii iar junior.