| cristi085 a întrebat:

Salut tuturor, ce aplicație pot folosi, sau as putea sa creez un site in care sa scriu retete dar ca sa poți avea acces, sa te abonezi, sa fac cu abonament de exemplu 5€ pe luna sau nu stiu o suma, dar sa pot fi plătit pentru asta?!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inainte sa cauti cum sa faci intreaba-te cine ar da 5euro pe asa ceva cand e absolut plin netul de retete, si alea video sunt de 1000 ori mai utile decat cele scrise. Incepe un canal de yt daca vrei sa faci bani, Jamila cred ca a facut deja milionul de euro

| sierra1 a răspuns:

Rețete zici? găsești milioane GRATIS.
Caută altceva de pe care să scoți bani!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu.
Sunt sute de grupuri de bucatareala pe FB, sunt zeci de bloguri culinare si foarte, foarte multe retete toate GRATIS!
Tu de unde ai lua acele retete?
Esti vreon blogar de care stie lumea?