| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. De ce nu imi mai apar raspunsurile postate anterior? De exemplu, daca imi comenteaza cineva la un anumit raspuns, nu ma lasa sa vad, pur si simplu imi intra pe pagina de TPU, nu la intrebarea respectiva. La "raspunsurile mele" tot asa, nu apar si nici nu specifica faptul ca mi-au fost sterse. Mi se intampla asta de ceva timp, vi s-a intamplat si voua? Multumesc pentru timpul acordat.

2 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Nu stiu de ce nu specifica faptul ca au fost sterse. Probabil vor specifica mai tarziu.
Dar cu siguranta intrebarea ta nu s-a incadrat in regulamentul lor.

| h3r a răspuns (pentru SaveTheNature):

Dar nu ma refer la o intrebarea de-a mea, ci la cele postate de ceilalti utilizatori, la care bineinteles am raspuns.
Si in plus, nu am incalcat regulamentul, de asta sunt sigura.