| FanCmPunk a întrebat:

Am o problema
Pe TPU nu ma lasa sa mai scriu raspunsuri la intrebari
De Ce?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă eşti logat şi nu mai poţi răspunde la întrebări citeşte :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#04

„15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil."

Dacă nu este cazul tău şi NU eşti suspendat ( vezi mesajele de pe e-mail ) atunci scrie un mesaj la "Contact" ( dreapta sus ) şi explici problema.
Poate fi o eroare de server.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti inca junior si conform regulamentului TPU, exista o limita de raspunsuri pana devii senior.Mult succes.