| xEllyy14x a întrebat:

De ce la TPU nu ma lasa sa pun raspunsuri la intrebari. Funda:*

Răspuns Câştigător
| Razvan_8378 a răspuns:

Daca ai cont si nu te lasa sa dai raspunsuri trebuie sa ai undeva in josul raspunsului pe care vrei sa il scrii ceva de genu : ''trebuie sa te autoidentifici''sau asa ceva si apesi acolo si iti va trimite un email si din acel email trebuie sa activezi o chestie cetzi cere ei si o sa-ti dea un link cu TPU si din acel link nu iesi pana nu trimiti raspunsul si o sa vezi ca o sa iti mearga sa raspunzi la orice intrebare dupa aceea (stiu ca asa am patit si eu) funda?big grin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| JustSimple a răspuns:

Te lasa, o fi vreo defectiune.se repara ea...

| Cineva3 a răspuns:

Poate scrii cu LITERE mari laughing de asta nu te lasa sau daca vrei sa pui intrebari trebuie sa selectezi categoria. dai si FUNDa?

| Miky a răspuns:

Trebuie sa iti actualizezi e-mailu o sa iti trimeata ei un mesazi pe meil si u trebuie sa cai clik pe el

| ѕωєєт a răspuns:

Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibila pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.
Intrebarile postate de utilizatorii noi si cele postate anonim vor fi temporar vizibile pe site numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Cu alte cuvinte, anumite postari nu vor putea fi vizualizate de catre vizitatorii nelogati ai site-ului.
Acestea vor deveni vizibile pentru toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportata de catre acestia.
Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.