| Nicoleta_1732 a întrebat:

De ce pe TPU nu ma mai lasa. sa las raspunsuri la alticrying dar sa pun intrebari ma lasa!

Răspuns Câştigător
| andrutza1323 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai cont iar daca ai si nu merge sa lesi comentari atunci inseamna ca nu ai scris corect adica la inceputul propozitiei cu litere mari sau nu ai scris corect adica nu mere cufara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica".POP si spers sa fie de folos

2 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Trebuie sa-ti confirmi adresa care ai folosit-o.Cei de la TPU iti vor trimite pe messenger la Yahoo! Mail un mesaj si iti apesi pe acel site care este trimis de ei si ti se va confirma adresa.
*Sper ca te-am ajutat si multa bafta!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Poate nu ai adresa confirmata