| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Se intampla ceva daca implinesc un an de cand am cont pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se intampla. Treci in al 2 lea an.
Depinde doar de performantele atinse in activitatea ta, altfel nu se intampla nimic.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate îți mai schimbi numele de user!
Nu se întâmplă nimic.
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce amuzant esti, mai Porcusor! Ce ai vrea, un premiu?hee hee

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dupa tine ce ai dori sa se intample? nu se intampla nimic..inseamna ca esti atasat de acest site si ca iti placetongue
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu se intampla nimic!

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu se intampla nimic daca implinesti un an de cand ai cont pe TPU.

| Crucified a răspuns:

Eu nu mai am aşa de mult până ce contul meu împlineşte 2 ani, şi când a împlinit 1 an pe 19 februarie 2013, am dat party. Deci da, totuşi se întâmplă ceva: împlineşti 1 an de când ai cont pe TPU. Credeai că primeşti vreo medalie?

| Iubibilăă a răspuns:

Ai o vechime pe site, si asta este bine.
Ma bucur ca vrei sa ramai si sa nu pleci.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai vrei inca un premiu la tricou!?
Nu se intampla nimic. Daca-ti faci data nasterii publica pe site atunci te vezi aici: http://www.tpu.ro/lamultiani/
Mail de urare(automat) de la «robotelul» TPU primesti oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina un asasin si o sa-ti dea un tricou si pe el va scrie (La multi ani! Te omor cu dragoste!) si dupa te ooara doar daca deja nai murit laughing

| HighByTheBeach a răspuns:

Nu, nu se intimpla nimic.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic!

| Madalynutza28 a răspuns:

Nu cred! Dar in fine.......vezi tu!

| EllaMateeaNed a răspuns:

Nu se intampla nimic