| veronica a întrebat:

Am fost plecata in concediu de cand m-am intors am o problema, vreau sa raspund la inrebari in general si nu se trimit la anumite persoane voua vi se intampla sa nu puteti respunde la intrebari, nu la toate dar daca rasspund la cineva la urmatorul nu mai pot.inainte nu se intampla asa.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu ieri aproape toata ziua (o au si altii, unii dintre noi). Cauza: cel mai probabil reclama mascata la Dom us (daca-l scriu impreuna, imi scurteaza postarea, nu ma lasa sa postez aceasta propozitie), care a incarcat/marit site-ul prea de tot. Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat ieri seara Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Uite intrebarea pe care am pus-o ieri pe TPU in legatura cu acest lucru: http://www.tpu.ro/......-cu-multe/ .Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

| aliyna a răspuns:

Buna, exista o problema cu Internet Explorer, indicat ar fi sa descarci alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera.