| Pristavu_Valy_1997 a întrebat:

Cred ca cunoasteti cu totii telefoanele Goophone. Cum se face ca unele dintre aceste telefoane seamana leit fara nicio diferenta la aspect cu Iphone-urile sau cu Samsung-urile, iar altele difera putin aparand la acestea brand-ul de la Goophone, iar senzorul de apropiere diferind putin. As vrea sa imi cumpar unul, chiar daca nu este de calitate, si as vrea sa semene cu Iphon-ul. Daca stie cineva cum sa imi cumpar unul leit cu Iphone-ul si de ce unele difera de altele il rog sa imi raspunda la intrebare. Multumesc! Dau funda! happy

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Pun pariu că n-a auzit nimeni de această firmă. Și mai bine nu ți-ai lua făcături ca astea. Până și Xiaomi, care e firma chinezească e mai bună ca acest "Goophone" (care pun pariu că e tot chinezărie)