| LoredanaMihailescuHalchin a întrebat:

Se poate face ca un profil sa fie privat pe TPU? Adica intrebarile si raspunsurile sa mi le vada doar prietenii nu si alti utilizatori.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu se poate, sorry.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate face, programul TPU nu permite asta. Numai bine!

| MenInShadow a răspuns:

Nu

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Momentan, pe TPU.ro nu-ti poti face profil privat. Dar poti propune adminilor sa ia in calcul aceasta idee

| Kristtine a răspuns:

Nu, atunci când pui o întrebare trebuie să te ajute cu răspunsuri toţi utilizatorii nu doar prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate asa ceva, dar nici nu cred ca vor avea de gand adminii vreodata sa implementeze asa ceva. Site-ul merge pur si simplu ca dracu' in ultima vreme. Nu sunt in stare sa-si rezolve problemele actuale ale site-ului, iar tu vii cu sugestii? big grin