| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul TPU tine loc si de cabinet ginecologic? Orice fata de la 11 ani in sus poata sa puna intrebari cum si-o pune si de cate ori? Vad n intrebari pe zi cu fete care nu mai stiu de cate ori a fost impunsa de bondar si se intreaba daca o fi insarcinata. Ce generatie de tineri avem?
De ce se permit cele mai scarboase intrebari?

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Aceiasi generatie care era si acum 100 de ani, doar ca au acces la internet si sunt mult mai inteligenti decat cei din urma lor, difera doar tehnologia, atat.
Vina ii apartine adultului pentru faptul ca nu i-a castigat increderea copilului, daca copilul avea incredere in adult, respectiv mama, atunci o intreba pe ea, ci nu TPU-ul.
Deci ce generatie de adulti avem?

| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Drept ca copiii nu mai discuta cu parintii. Mai ales fetele cu mamele. Cum sa se fereasca sa nu ramana insarcinate.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot da vina pe un copil, habar n-are cine este, dar apoi sa se mai intereseze si de lumea ce-l inconjoara. Insa parintii...

| ancaval a răspuns:

Dacă ai fi părinte, ai avea pretenția ca, internetul, să-ți educe ție copilul?
Tu ești primul vinovat de faptul că, copilul tău, are acces la detalii de astea deocheate!
Hai să nu mai fim victime!