| RALenSEE a întrebat:

Spuneti-mi pursisimplu sunt noua pe aici si am raspuns la intrebari si cind apas f5 nu-mi vad raspunsul.DE CE?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că răspunsurile tale sunt „în așteptare". Până mâine nu o să mai fie așa, o să se scrie automat „aprobat" cu verde la statusul răspunsurilor de la profil.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, lecturează asta și ai să înțelegi.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.