| SanduDogari2 a întrebat:

Statutul de membru junior, cum pot sa devin?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să devii senior trebuie să ai minim 10 zile de activitate pe site (de la crearea contului) și 100 de răspunsuri aprobate.
Atunci când vei deveni senior, vei putea să votezi, să raportezi , să trimiți mesaje private și să postezi pe chat-ul TPU.ro .
Baftă!

| Musique a răspuns:

Daca ai statutul de junior,mai ai de lucrat pentru a deveni senior,iar daca esti deja senior, si vrei sa devi junior. nu cred ca poti face asta. thinking

*fi mai clara in intrebari, te rog*

| Anonimul3315 a răspuns:

Sa devii senior trebuie sai 100 de raspunsuri si 1 zile de la data de innregistrare poti deveni de la junior- senior dar de la senior nu poti deveni junior.