| dragos9234 a întrebat:

Cum depasesti statutul de membru junior?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de cand ai cont pe site si apoi sa raspunzi corect la cel putin 100 de intrebari pe site si esti utilizator senior.(in cazul tau mai ai de raspuns la 37 de intrebari pentru a depasi statutul de membru junior)
Succes in continuare!

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Doar 12 raspunsuri mai trebuie sa dea ( are deja 88 de raspunsuri big grin

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Fara cele de azi (daca are) mie imi apare asta http://i.imgur.com/XbcrG.jpg Poate tie iti apare altceva :D

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Eu le-am numarat laughing - am intuit ca are mai mult decat ce apare scriswinking

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Si totusi...numara-le si pe-ale mele laughing

| evenso a răspuns (pentru neluL):

De ce as face? mai bine imi numar banii tongue

| neluL a răspuns (pentru evenso):

Ca sa inteleg ca ai bani mai putin de numarat decat raspunsurile mele? In euro? ...in lei nu te cred big grin

| evenso a răspuns (pentru neluL):

Daca spun cati bani am divortezi instantaneu laughing

| neluL a răspuns (pentru evenso):

laughing nebunoooo!

| SoferFaraPermis a răspuns (pentru neluL):

Deci daca primesc 100 de fundite devin membru senior? sau depasesc gradul de membru junior?

| MrAngelus a răspuns (pentru SoferFaraPermis):

Daca ai depasit gradul de membru junior inseamna ca esti membru senior. Si nu, nu trebuie sa primesti 100 de fundite, trebuie sa dai 100 de raspunsuri cel putin si sa ai 10 zile vechime in acelasi timp!

| BAIATUL a răspuns (pentru MrAngelus):

Deci daca am 100 de raspunsuri date si 10 zile de cand am contul si devin membru senior?

| MrAngelus a răspuns (pentru BAIATUL):

Da, devii senior!

| BAIATUL a răspuns (pentru MrAngelus):

Si eu daca am 281 de raspunsuri si 38 de fundite si am contul din 15 mai 2011 sunt membru senior?

| MrAngelus a răspuns (pentru BAIATUL):

Daaa!

| BAIATUL a răspuns (pentru MrAngelus):

Ok.Multumesc frumos pentru explicatii.

16 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente