| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Stie cineva de ce nimeni nu-mi raspunde la fostele intrebari? va rog nu raspunsuri de genul 'nu stiu' fundita

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ar trebui postate la alte categorii, posibil cine ar putea sa-ti raspunda sa nu le fi vazut, pur si simplu.
Intrebarea legata de cernit reposteaz-o la Casa si gradina, iar cea legata de poezii si semantica, la Arta si Cultura.
Dupa care, inarmeaza-te cu rabdare!

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru ɮʀɨֆȶɛռǟ):

Faci exact ce ai facut ca sa le postezi, doar ca inainte sa le trimiti, alegi categoria potrivita.
Eventual, schimba si continutul putin, daca ti se pare ca nu esti suficient de clara.Si,fii atenta la alegerea categoriei, atat!
Nu-i greu!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sunt persoane care sa aiba raspunsuri.