| COCO55ERSDHRS a întrebat:

Stiti unde trebuie sa raspuzi la o intrebare? Pai la mine scriu raspunsul si cand dau,, Raspunde" nu se trimite mesajul straight face CE SA FAC?... FUNDA!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cum raspund la o intrebare pe TPU?
Pentru a raspunde unei intrebari puse de un alt membru al TPU este suficient sa dai click pe butonul portocaliu "Raspunde!" din dreptul intrebarii respective. In cazul in care intrebarea respectiva inca nu a primit niciun raspuns, butonul va afisa textul "Raspunde primul!", pe fundal rosu. Daca nu esti logat, ti se va cere sa te loghezi sau sa optezi pentru crearea unui cont pe TPU.ro, iar raspunsul tau va fi atribuit acelui cont. Dupa aceasta, formuleaza raspunsul si da click pe "Raspunde"
extras din blog TPU
pentru mai multe detalii, citeste
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O seara buna:)

| onasis1961 a răspuns:

Loghezate si bifeaza casuta cu tineme 7 zile logat!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a raspunde la o intrebare trebuie sa scrii continutul raspunsului in caseta portocalie, sa dai click pe "raspunde" apoi click pe "doresc sa-l public".