| CautNume a întrebat:

Sunt singura care la intrebarea din oracol (Care-i principalul mijloc de comunicare cu prietenii? ) as fi zis ca vorbesc cu ei in realitate?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ești singura, și eu sunt adepta comunicării reale.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Aici,ai perfecta dreptate si este logic ceace zice! Bravo!

| TheStory a răspuns:

Au inceput oricum sa ma enerveze oracolul, pun niste intrebari prea banale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună asta laughing!
Având în vedere în care trăim într-o era ce tinde spre complet tehnologizată, nu m-aș mira să fii singura.

| CautNume explică (pentru anonim_4396):

Ce raspuns dăștept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i intereseaza pe ei in Oracol ca esti adepta comunicarii prin aer. Interesul era sa alegi fix din variantele alea.
Poate n-ati aflat toti, dar pe baza raspunsurilor din Oracol oferite intrebarilor legate de branduri sau legate de anumite preferinte(precum si cea in cauza mentionata de tine), s-a construit www.1424.ro
Datorita voua, celor care ati ajutat la completarea Oracolului. Statistica rezultata din el nu folosea la ce va imaginati voi sau la ce s-a pretins initial. Alexandra insasi a recunoscut ca Oracolul a fost utilizat ca un instrument cu un scop mult mai mare, dar ce-i drept, e bine ca macar a fost dezvaluit.

| KateMiddleton a răspuns:

Nu,sunt si eu, doar e minunat sa vorbessti prietenilor si sa-i vezi, bafta!