| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am sters vreo 10 intrebari, dar acum nu-mi mai apare acel "sterge" la nici o intrebare... de ce oare? nu-ti permite sa stergi mai mult de 10 intrebari intr-o zi?

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Poti sa stergi numai 10 intrebari intr-o zi.winking
Asteapta pana maine ca sa le stergi si pe celelalte. =]

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poţi să ştergi maxim 10 întrebări pe zi. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2213.

| LifeFail a răspuns:

Da,pe zi ai dreptul sa stergi maxim 10 intrebari.
Incearca maine!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Din păcate da, nu poţi şterge mai mult de 10 întrebări pe zi, dar stai liniştit că mâine vei putea să mai ştergi din ele.