| SmilerXd a întrebat:

Ajutati-ma, ce ma fac? Am primit de la un anonim pe ask de 10 ori aceeasi intrebare si cand am dat "sterge toate cele 10 intrebari" s-au sters dar cand dau pe profil sau oriunde, apare la intrebari "(10 intrebari) si cand dau nu sunt, iar cand dau din nou "sterge toate cele 10 intrebari" nu se intampla nimic, nu dispare acolo (10 intrebari) ajutati-ma va rog, dau funa!

Răspuns Câştigător
| C96 a răspuns:

Este de la ei de la ask, continua sa le stergi or sa dispara, se intampla asta tot mai des! Stai linistit/a.