| blurixe a întrebat:

TPU se duce de rapa, serios! In ultimul timp am observat ca TPU este un loc de amuzament unde intrebarile jenante devin centre de amuzament pentru 90% din utilizatorii ce ocupa spatiu degeaba punand intrebari inutile gen : "Va place Selena Gomez?" "Ce alegeti? Inna sau Justin Bieber?" Eu unul sunt satul de astfel de utilizatori, precum "SATANeINDRAGOSTIT" care a pus o intrebare de genul "Imi place de o fata de 8 ani si nu stiu cum se da laba" iar moderatorii site-ului se amuza pe tema asta.

Multa lume foloseste categorii ciudate, astfel ca se ajunge ca intrebari despre matematica sa ajunga la sectiunea "Dragoste si Sex" ceea ce mi se pare penibil.

Multi colegi de clasa isi faceau temele folosind TPU, si acum toti boschetarii spun prin scoli si la profesori "Ne facem tema cu TPU". Avem peste 10.000 de utilizatori inactivi sau complet nefolositori.

Mai nou multa lume nu mai este interesata in ajutarea altora, ci in scopuri personale, 70% din oamenii de pe acest site pun numai intrebari si nu dau raspunsuri serioase altor intrebari, sau cum am mai spus, isi bat joc de utilizatori cu intrebari "jenante".

Ii apreciez pe toti ce folosesc TPU pentru a ajuta si pentru a fi ajutati si pe cei care au curajul sa spuna lucruri intime despre ei pe acest site. Sper ca administratorii site-ului sa remedieze aceste probleme.

O zi buna va doresc!

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer puțin îmi pasă că se duce de râpă, nu eu scot bani din el ci cei care-l administrează, pe ei ar trebui săi doară.
Eu una vin aici decât să mă amuz, n-am un scop de a ajuta și de a fi aici pntru orice inapt care repetă aceeași întrebare al nesfârșit deși a mai fost pusă și de alții de 10003489375 înainte. Nu-mi pasă că nu știe xulescă să agățe o tipă, nu-mi pasă că Fgeorghița nu știe cum să-și fac unghiile, nu-mi pasă cu Guță vrea melodii noi cum nu-mi pasă de cei care se vaită că se duce situl de râpă.Ce frate, voi câștigați ceva pe urma sitului, vă plătesc cu ceva de vă faceți griji că se distruge?

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Si care-i intrebarea ta pana la urma?
In plus, care-i problema daca imi bat joc de vreun cre(s)tinoid care incearca sa atace ateii, sau sa rad de unele intrebari cretine? Daca intrebarea merita efortul meu atunci ajut cu cea mai mare placere INSA daca intrebarea e pusa de cineva cu IQ-ul egal cu numarul la pantof imi bat joc de respectiva persoana.
Prostia trebuie aratata cu degetul, nu trebuie sa fie incurajata.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mda, ai dreptate. TPU - ul se duce de râpă pentru că ne invadeaza Gaybărițele care nu mai lasă dracu T/A - ul în pace. Trist. Dar nu prea avem ce face așa că...
Apropo, frumos avatarbatting eyelashes ( E Cameron Ugh, nu? thinking )

| Johnny2010 a răspuns:

Iti dau mare dreptate ar trebui sa fie interzise discutiile de prost gust si glumele in cadrul subiectelor ce implica seriozitate. Din moment ce TPU este pentru toti asta nu inseamna ca sa ne permitem chiar orice si sa ne batem joc de altii. Administratorul site-ului ar trebui sa introduca cenzura si varsta minima sa fie de 15 - 16 ani pentru a posta.

| Johnny2010 a răspuns:

Silviu, ceea ce spui tu este invers in comparatie cu ceea ce faci, incurajezi prostia! Prin faptul ca o si sustii. Nu te pune cu prostul pentru ca in final vei deveni si tu la fel!

| blurixe explică (pentru Johnny2010):

@FuckTheSystem @silviu De genul de persoane ca voi care se amuza pe baza acestui site m-am saturat eu. Daca nu va convine atunci, JET oceanic, eu sunt aici ca sa ajut si ca sa fiu ajutat nu ca sa rada oameni de mine happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru blurixe):

Nu ai tu dreptul sa imi spui cum sa ma comport cu prostii. De ce ar trebui sa-mi pese de ei? De ce ar trebui sa ma comport frumos cu prostul? Ca sa ce? sa il incurajez sa fie prost in continuare? Nu mai bine ii zic : "Ba, esti prost, cauta pe google" iar data viitoare va cauta, ca sa nu se mai lege nimeni de el.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Johnny2010):

Nu incurajez prostia, critic prostia, pentru ca prostul nu invata daca il lauzi. Insa daca iti bati joc de el data viitoare va incerca sa se descurce singur.

| FucktheSystem a răspuns (pentru blurixe):

Și dacă nu îmi pasă de ce ești tu aici și ce vrei să faci...sau nu îmi pasă în general de existența ta?
Oricum nu eu sunt aia căreia nu îi convine, nu eu mă plâng prin întrebări, deci eu te invit dacă nu-ți place siteul și cei ca mine care-l distrug te poți căra, îți recomand sodahead.com și yahoo answers.

| dadonexus a răspuns:

Adevarat la inceput am intrat ca sa ajut oamenii acu din cauza atator intrebari de copii tampiti incep sa imi pierd interesul

| Cazak99 a răspuns:

Adevarat,TPU a devenit un **** rafinat