| Fatamuntilor a întrebat:

Tragand cu ochilul la useri suspendati, nu am vazut avertizari de pe 15 mai!
So fi cumintit utilizatorii nostri sau adminele uita sa treaca suspendatii pe lista neagra?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu le scapa.Si nu le tin partea fetelor, nu sunt CAINELE lor de paza, asa cum sunt acuzat de multi, ci doar ca sunt corect si sincer.Prea multi au invadat TPU si nu se mai face fata la atatea tampenii care se posteaza, daca le pot numi asa.Desi am fost cam absent in ultimul timp si vad ca multi isi fac de cap, am sa fac tot ce pot ca sa revin si sa dispara ei sau postarile lor, celor ce incalca regulamentul.Cat despre tinerete, cel putin sufleteste putem ramane mult timp de acum incolo TINERI! O seara buna.

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cum sa fie suspendari pe site-ul acesta?

Doar TPU e taramul magic al internetului...un loc ferit de lume in care numai cele mai bune si educate persoane intra.

Ca nu mai ies niciodata asta e partea a doua.

| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare!
E vorba doar de o problema tehnica. Au mai fost utilizatori suspendati de pe 15 mai incoace.

Alexandra - TPU.ro

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

La cate incalcari observ, nici utilizatoroii care obisnuesc sa faca sesizari nu cred sa faca fata.
Dragoste si sex; educatie si cultura generala sunt cele mai vizate.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nimeni nu iarta nimic, chiar daca adminii intarzie sa faca "curatenie" pe site, suntem noi, cei care avem dreptul de a sesiza si a atentiona acele persoane care incalca si care cauta sa isi bata joc de acest site.
In privinta cumintitului, se poate sa fie si o doza mica de cumintire, chiar nu am mai vazut asa multe obscenitati.
Cat despre lista neagra..sunt destui suspendati si avertizati
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Cred ca nici noi nu facem fata, nu putem trece peste fiecare postare... putini senoiri se baga la asa ceva.
NU, nu cred ca lumea s-a cumintit.Cei care incalca regulamentul re(vin) cu noi conturi. Obsecenti mai sunt, dar mai sunt totusi useri cu simtul datoriei care ajuta la curatenie
Iar lista neagra nu e completa niciodata.Cel putin un utilizator pe ar trebui sa ajunga acolo.Cred ca admii dau o sansa si celui mai,, pacatos ''' sa se indrepte.

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Este adevarat ca nu putem face fata acestui site care vad ca este in crestere, dar raportand acele intrebari/raspunsuri care incalca regula bunului simt, poate se vor obisnui cu ideea de a nu mai posta obscenitati.

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă vă uitaţi mai atentă aţi fi văzut că e şi pe 15 o persoană.

| LTAA a răspuns:

De unde sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa Inaltarea Domnului, dupa 29mai, se mai fac inaltari sau supendari.Nu se pot suspenda odata cu cele sfinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo de suspensii/regulament, reciteste-ti postarile inainte de a confirma publicarea. Pe asta ai scris-o foarte defectuos. Sau o mai poti edita.

Si, ca sa-ti si raspund, eu zic ca e a doua varianta(mereu a fost). TPU e ca in zicala aia cu baba frumoasa si copilul cuminte.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de atentioare.Am avut probleme laptop, iar acum e prea tarziu. Oricum s-a inteles unde,, bat''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca ai sa apuci timpul, cand se vor cumintii toti utilizatorii?
Ai vazut undeva padure fara uscaturi?
Niciodata! O seara buna.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Mai am gand sa traiesc, sunt la doua tinerete!laughingt
Nici eu nu cred ca se vor cuminti utilizatori, ba din contra.
Multe incalcari le scapa si adminilor!

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Stai tu linistit, ca tocmai cei care te acuza incalca regulamentul.
Eu, in afara unor greseli de taxtare (scari litere.uit sa dau spatiu), nu cred ca mi se poate reprosa mare lucru.

Draga ivancea, cei care incalca regumamentul si sunt suspendati vor reveni mereu cu alte conturi Aici e vorba de REGULA BUNULUI SIMT, nescrisa aici
O seara buna si tie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu,nu le scapa.Si nu le tin partea fetelor, nu sunt CAINELE lor de paza, asa cum sunt acuzat de multi, ci doar ca sunt corect si sincer.Prea multi au invadat TPU si nu se mai face fata la atatea tampenii care se posteaza, daca le pot numi asa.Desi am fost cam absent in ultimul timp si vad ca multi isi fac de cap, am sa fac tot ce pot ca sa revin si sa dispara ei sau postarile lor, celor ce incalca regulamentul.Cat despre tinerete, cel putin sufleteste putem ramane mult timp de acum incolo TINERI! O seara buna.

| Bella116 a răspuns:

Mai stii. laughing