| PrettyDollRock a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare.
La mine, ieri scria 0 puncte (60093 in ultimele 7 zile).
Si acum scrie 0 puncte (5628 in ultimele 7 zile).
De ce?
Va multumesc.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, PrettyDoll!
In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj), de aici si zapaceala asta. Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve problema. Deci, stai linistita!
Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului TPU, care nu a mai facut actualizarea de cca 10 zile, la toti este la fel. S-a mai intamplat si anul trecut, tot o asemenea perioada, din cauza traficului mare pe site, programul nu a mai facut fata. O sa se rezolve si acum si nimic nu se pierde, trebuie doar putina rabdare. Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Punctele acelea din paranteza sunt punctele tale acumulate in ultimele 7 zile! Daca 7 zile nu raspunzi la nici o intrebare in paranteza acolo o sa ai 0 puncte! Punctele acumulate sunt afisate inaintea parantezei unde scrie la tine ''0 puncte'' dar din motive nestiute nu s-au mai facut actualizari de punctaj de 10 zile pe TPU! Ce pot sa-ti spun decat sa te inarmezi cu rabdare pana se va face actualizarea site-ului la punctaj. Succes in continuare!

| Biby a răspuns:

Buna.
Este o defectiune a programului TPU.Nu mai merge de aproape 2 saptamani.
Dupa sarbatori, cred ca o sa revina la normal.
Sa nu-ti faci griji! Nu se pierde nimic.Toate o sa revina la normal.

| AnneMarri a răspuns:

se pare că este ceva defecţiune pe site , la toţi e aşa
aşteaptă puţin , până se va rezolva ;)
şi eu am mai pus întrebarea şi am aflat că şi anul trecut s-a întâmplat
http://www.tpu.ro/......teva-zile/

Răspuns utilizator avertizat
| Dreamer a răspuns:

Da si la mine la fel...cica s-a mai intamplat chestia asta si in trecut, tine cateva zile, apoi isi va reveni.

| Deniisze a răspuns:

Scria asa pentru ca daca nu lasi raspunsuri o perioada de timp, punctajul tau ajunge la 0 si in paranteza arata ce ai facut tu in timpul saptamanii, sau punctele de la raspunsurile pe care le-ai mai dat. Daca nu raspunzi o perioada mai lunga de timp, o sa ajunga la 0 amandoua.
si eu ieri aveam 76839 punte(1638 in ultimele 7 zile) si azi dimineata aveam 76839 puncte(303 in ultimele zile). Asta pentru ca nu prea am mai raspuns la intrebari. Bafta`happy