| LaChatte a întrebat:

Un utilizator mi-a sters doua intrebari. inseamna ca nu le mai am? mi-au disparut? le mai pot recupera?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Sunt intrebari sterse de noi pentru ca aveau caracter irelevant sau incalcau regulile comunitatii. Ele nu vor mai fi afisate din nou pe site.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum adică ți-a șters? Ți le-a raportat? Dacă da, sigur nu era unul singur. E nevoie de minim 2 raportări, ca o întrebare să aibă șanse să dispară.

Dar orice ar fi, poți să scrii la Contact și să ceri reactivarea întrebărilor. Atașează și link-urile sau copy-paste-urile lor! Succes.

| LaChatte explică (pentru NOname):

Unde scrie "logat ca..." am jos "intrebari/raspunsuri sterse de..." deci happy

| NOname a răspuns (pentru LaChatte):

A, înțeleg. Dacă au fost șterse de către admini, nu le mai poți recupera, oricâte cereri ai face.

| ChioruL14 a răspuns:

Un tigan mi-a furat telefonul, inseamna ca nu-l mai am? ce intrebare e asta... daca nu erau teme sau alte balarii, posteaza-le iar, nu te mai complica cu "contact"