| anonim_4396 a întrebat:

Unde e categoria teme? :-D

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există așa ceva pe TPU și nu cred că v-a exista vreodată, deși s-a discutat despre o astfel de posibilitate http://www.TPU.ro/blog/?p=2379, în continuare sunt suspendați cei care își fac temele pe TPU http://www.TPU.ro/utilizatori-suspendati/.
Copiii trebuie să învețe să gândească singuri, nu folosindu-se de mințile celorlalți de pe TPU sau oricare alt site. Este spre binele lor și viitorului țării.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe alt site.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu există încă categoria "teme", spre fericirea multor utilizatori. Adevărul e că temele nu mai au niciun sens, atâta timp cât ţi le rezolvă altcineva şi tu doar copiezi pe respectivul.

| Klepto a răspuns:

In visele umede a prea multor scolari lenesi.

| NoNameJunior a răspuns:

Pe blog scria ca se va face o categorie noua.ace categorie era,, Teme".nu s-a mai facut pentru ca multi nu au fost de acord.si parca spuneau ca in regulament este interzis sa faci temele pe TPU.in fine, categoria,, Teme" nu va mai aparea!

| IMC90 a răspuns:

Sunt interzise pe TPU conform regulamentului.

| IMC90 a răspuns:

''4. In atentia elevilor/studentilor: Nu acceptam intrebari prin intermediul carora incercati sa va rezolvati temele pentru acasa sau temele de vacanta. Cei care nu vor respecta acest aspect risca sa fie sanctionati prin stergerea/ suspendarea contului. (De ce procedam astfel | Mai multe informatii despre ce se accepta si ce nu pe TPU)''

| FucktheSystem a răspuns:

Sunt 32 de categorii „teme" de la Adoleșcenți până la Voluntariat/Ecologie.

| Азбука a răspuns:

La urmatoarea statie.

| Atotstiutorul a răspuns:

La scoala dupa ore!

| Gmcc a răspuns:

Nu avem

| evelina_8943 a răspuns:

Copiute, copiute... Sunt micute si dragute...Tu in pauze le scrii, pe cartoane, pe hartii, si la teste au folos ca nu-s scrise fara rost. Cand te prinde profa rea este vai de pielea ta, daca nu ai mult noroc dar vezi ca ai doar noroc. Altadata, cand te prinde, profa te face cuminte, pune doiu pe hartie si te duce la parinte ca poate te faci cuminte!

inventia mea. MISTO :d?

| iAdE a răspuns:

Pune intrebari de teme pe alta categorie, asa fac si eu de multe orihappy

| dydy1 a răspuns:

Prefer sa nu stiu