| valentingb a întrebat:

Va place afisul cu Oracolul TPU, asta mic? Comparat cu cel care ocupa jumatate de pagina.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mie imi place totul, absolut totul la acest site.
Te pup!

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

Sunt convins, pupacioasa mica!
Eu insa as schimba vreo 20 (de mii) de lucruri la el. Dar si eu sunt pupacios, (pe bune) desi nu arat asta, asa ca, ai fundita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Buna,Valentin!
Asa-i,sunt cam pupacioasa!
Multumesc pentru fundita!
Sa ai un sfarsit de saptamana cat mai placut!
Te pup!

17 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Da, mie imi place. Dar tie?

| valentingb explică (pentru Lynna):

In urma cu doua luni am propus asta si n-au zis nici ca ar fi de acord, dar nici ca ar fi impotriva. Sigur ca imi place.

| Iubibilăă a răspuns:

Sigur ca-mi place.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care afis? Unde trebuie sa admir peisajul mai exact? Sper ca nu zici ceva de vreo reclama ca nu le pot vedea! Dar nu conteaza. Iti garantez ca nu-mi place orice tine de oracol.

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

laughing Ok. Pai, daca raspunzi, se micsoreaza afisul si nu mai e asa deranjant...cred. Dimineata era mic, acum iar e mare ticalos. Doneaza un raspuns si ai sa vezi happy (raspunsurile noastre aduc bani, de-asta zic doneaza)

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Normal. Si nu e prima reclama la Coca Cola si la Pepsi...de fiecare data cand reprosez asta la intrebarile de la categoria asta de genul: "ce e oracolul sau care e scopul lui?" imi sterg raspunsurile pentru ca le fac imagine proasta. Dar nu completez. Nu-mi foloseste la nimic. Cu punctele in plus n-am eu ce face.

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

Principalul scop sunt studiile de piata efectuate pe esantioane la care unii doar viseaza : 4000 de oameni in medie. Profitul e foarte bun. Cata vreme nu platim ca sa folosim site-ul si scopul site-ului, de a ajuta, nu e denaturat, pentru mine e in regula.
Si mai au si intrebari frumoase, m-am trezit cu o intrebare intr-un mesaj : Dar de ce te crezi un om rau? (raspunsesem in oracol la intrebarea "te consideri un om bun sau rau?") deci e si un mijloc de apropiere a utilizatorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e frumos, pacat ca nu stiu despre ce e vorba happy

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

Nu esti deloc awesome cu raspunsul asta. Daca nu stii, evita intrebarea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Nu te supara, dar nu am vrut sa ti-o zic awesome happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place tot, din site-ul asta! Orice!happy

| valentingb explică (pentru anonim_4396):

Din pacate am acordat deja funda pentru raspunsul asta. Daca te grabeai un pic...
Asa e, e un site foarte bun, FreeRoad si TreeWorks au cu se se mandri, bravo lor!