| Tashline a întrebat:

Va place Oracolul? Mie, sincer, la nebunie!

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ioi, cum să nu? L-aș lua de bărbat.

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache a răspuns:

Si ce intrebari complexe si variante de raspuns diversificate....cum sa nu iti placa capodopera asta?

| Tashline explică (pentru Apache):

Si pe tine te intreb acelasi lucru ca si pe CautNume...

| Apache a răspuns (pentru Tashline):

Nu pot descrie in cuvinte cat de sarcastic am fost...

| Tashline explică (pentru Apache):

Iarasi sarcastic, nu te doare mintea de la atata sarcasm?

| Apache a răspuns (pentru Tashline):

Neah...mi-e bine
Si totusi de ce esti atat de butt-hurt?

| Tashline explică (pentru Apache):

Ca sa te doara sufletelul... laughing

| CautNume a răspuns:

Da, e splendid.Intrebarile acelea inteligente si intelepte si variantele de raspuns nenumarate day dreaming

| Tashline explică (pentru CautNume):

E la misto sau spui pe bune? Adica mi se pare sa iei in gluma zicand intrebari inteligente, intelepte si multe variante de raspuns. Adica mi se pare pe invers si de-aia mi se pare funny. Uneori, sarcasmul, e greu de inteles...

| CautNume a răspuns (pentru Tashline):

Si eu eram sarcastica...

| Musique a răspuns:

Părerea mea e că ar putea să fie și întrebări mai interesante.În rest, îmi place ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu...si mie love struck
Cea mai faina jucarie a TPU-ului. Nici caderile serverului nu sunt asa faine.

| strengaritzza a răspuns:

Destul de frumos. Imi aduce aminte de copilarie. happy

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Imi place ideea, dar ma enerveaza ca e doar o intrebare pe zi si deja m-am plictisit. devil Vreau altceva! big grin

| TroolGheoerghe a răspuns:

Si mie.