| anonim_4396 a întrebat:

Văd că la întrebarea asta pusă de cineva mai de mult a răspuns cineva

https://www.tpu.ro/......a-trebuie/

Aștept să mi se răspundă și mie la fel pentru toate jignirile primite pe site TPU, în special primite de la userul Suntserios și ceilalți.

1 răspuns:
| Solann a răspuns:

"Acum, pe TPU, poți număra oamenii superfaini pe degete. Au fost mult mai mulți, dar au plecat. Unele motive sunt evidente."
Am observat si eu ca userii seriosi s-au retras de pe TPU. Iar motivele... sunt evidente!