| Fatamuntilor a întrebat:

Vi se intampla si voua?
De cateva zile, in special seara atunci cand raspund la o intrebare sau primesc un comentariu la un raspuns la notificari imi apare imediat dar pe site mult mai tarziu... dupa vreo 15 minute!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actualizarea nu se face imediat, de aceea apar diferențele!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Depinde, cand vad ca primesc o notificare dar nu vad la raspunsul la postare dau click pe Ordonare Dupa relevanta si atunci apare raspunsul.

| CautNume a răspuns:

Da, dar mie imi apar a doua zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corecta precizarea ta.Dar asta se intampla de obicei cand este un trafic foarte intens.Mult noroc.

| detty24 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta mereu sad