| Ionutza2012 a întrebat:

Voi acceptati toate cererile de prietenie?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,eu nu fac diferenta intre utilizatori.Nu conteaza numele, culoarea sau varsta.Suntem,,Toti Pentru Unul!,,

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In niciun caz. Prietenie nu inseamna un pomelnic nesfarsit de nume cu care nu am nimic in comun.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nea. Mi se pare ciudat să ai o mie de persoane la "prieteni" fără să ştii nimic despre ele.

| aliceinchains a răspuns:

Nu, desi lista oricum e irelevanta.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Depinde din partea carui utilizator vin.

| Holocaust a răspuns:

La mine se acceptă toate, automat.Cuvântul "prieteni" e oricum folosit greşit, so...nu văd de ce mi-ar păsa.

| Felys a răspuns:

Cu ce m-ar deranja sa dau accept, nu mi se cere bani doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă-s suspicios, urâcios și anti-social. Sunt genul de persoană pe care nu ți-o dorești prea mult prin preajmă, că-s șanse mari să-ți strice o zi până atunci perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fiindca pentru mine nu inseamna nimic lista aceea.

| iKronstadt a răspuns:

Nu mai accept pe nimeni! În timp, am ajuns la concluzia că este irelevant. Sunt useri pe care îi simpatizez, iar ei știu asta din atitudinea mea pe site. Ceilalți, observă contrariul din replicile datewinking

| deeadeea111 a răspuns:

Da ca oricum ca nu se intampla nimic