| ser_3605 a întrebat:

Salllllllll allllllllllllllllll Cine imi raspunde cel mai ok la urmatoare intrebare ii dau funDOI si la ea si doar lui ii voi mai da pe viitor funDOI chiar daca merita sau nu. Dar daca imi raspunde"intelept" sigur va merita si la celelalte raspunsuriwinking
Intrebarea e:
Justin Bieber merita sa mai cante sau nu?
Nu uitati de FunDOIURIle urmatoare daca raspundeti corect si SINCER barfta

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

STUPID.
De ce nu ar mai merita cineva să cânte?

| iLovedYou96 a răspuns:

Dupa parerea mea. daaaaaaaaaaa! e cel mai scump e un inger cazut din cer nu exista o zi in care sa nu ma gandesc la el si la cat de dragut e ar merita caci e aproape cel mai cunoscut cantaret am auzit ca are mai multe vizualizari pe site-uri decat lady gaga si madonna deci da ar merita sa cante pana camnd moartea il va desparti de scena(domne da sa nu se intample!)

| justme_2012 a răspuns:

Eu zic ca da
Merita sa mai cante si sa mai aiba succesul asta
pentru ca in spate are un trecut sa zicem nu prea frumos...
dupa ca ce tatal lui l-a abandonat simama lui avea 2 slujbe ca sa; l poate intretine...merita
happy

| pacalici a răspuns:

Ma mie mi se pare ca are o voce de gay asa ca da-l ancolo cu melodiile lui. Dar de ce nu mai canta s-a lasat sau ce ca eu nu cred ca cineva lansat nu va mai canta ca merita sau nu ca omului daca-i place al asculta.

| Aniii a răspuns:

Justin Biber e dragut. Dar nu stiu mi se paree mult prea copilaros.Nu prea merita dar nah. E alegerea lui ce vrea sa faca.

| AdRyAnA3 a răspuns:

Eu cred ca merita sa mai cante pentru ca are o voce frumoasa si are multi fani. Si mie imi place cum canta dar nu sunt obsedata de el.

| andrutza_5118 a răspuns:

Eu sincer cred ca ar merita sa cante.Adica de ce sa nu o faca? Ce crezi ca inceteaza daca unii nu il plac? Este viata lui si face ce vrea cu ea, si merita foarte mult pentru ca nu a avut o viata atat de usoara cum cred unii, si nu a fost deloc bogat sau chestii din astea.Chiar nu inteleg de ce unii isi tot baga nasul in viata lui si il tot critica! Dar in fine...fiecare cu gusturile lui.Pa