| Fatamuntilor a întrebat:

Voua va apar notificarile? De cateva zile notificarile,in special de juniori imi apar foarte greu., uneori dupa ore bune!
Multumesc!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu nu am întâmpinat astfel de probleme.
O seară plăcută.
Pa, pa.

| Fatamuntilor explică (pentru Legiuitoarea):

Esti norocoasa.Eu inca astept o notificare de la un junior...desi pe site a aparut, nu si la noficari.
Poate nu primesti notificari de la juniori!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu am mai primit notificari de ceva timp...le primesc doar prin e-mail..altfel nici nu as sti ca cineva mi-a dat replica la raspuns. poate se lucreaza la acest aspect, ori ceva se intampla.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi apar uneori deloc. :-s

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun venit in clubhee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Multumesc. laughing

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Surprizaaaaaaaaaaa au aparut notificarilelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Ca prin magie. Uneori e chiar magie neagra.hee hee

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Mie nu; dar noticarea aia a parut fix dupa 2 ore dupa ce a fost publicata pe site

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Uite, la mine a aparut notificarea ta.

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Si mie; eu faceam referire la juniori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o problema veche. Am semnalat-o acum mai bine de 1 an, cred. Juniorii care n-au 10 postari(si 1 zi vechime) apar cu mare intarziere, deoarece doar raspunsurile aprobate(status verde) apar in caseta de notificari. Acei Juniori au raspunsurile in asteptare(status galben).
Dar nici nu ma mai intereseaza daca vor repara acest lucru. N-am semnalat doar eu problema. M-am resemnat.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Asa deci...cred ca ai dreptate.
Poate se repara intr-o zi cu soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat acum ca nu-s probleme doar la Juniori, ci si la Seniori care mai pot avea din motive inexplicabile raspunsuri "in asteptare". Se mai intampla. Insa mai des in ultima vreme.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ma pregateam sa inchid, cand mi-a aparut rapunsul tau.Si mie mi-a aparut intr-un timp raspunsuri,, in asteptare'', dar nu am mai avut probleme de mult.Cred ca totusi sunt probleme pe undeva.Crisina m-a asigurat ca doar rapunsurile care urmeza sa fie sterse nu mai apar..si cred ca si cazul seniorilor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu, nu e ce a zis Cristina. Nu sta Cristina sau Alexandra pe TPU cat stam noi. De-aia se intampla sa dea multe raspunsuri 'oficiale' invalide. Nu prea au cand sa aiba spirit de observatie, mai ales ca ele(de regula Alexandra) nu posteaza foarte des de pe contul ala. Ce ti-a zis Cristina e alta mancare de peste.