| Mihaela_Rotundu_1955 a întrebat:

Vreau sa sterg contul meu-cum procedez?

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Pentru a șterge contυl TPU.ro trebuie sa trimiți υn mesaj, folosind fυncția *Contact* ( http://www.tpu.ro/contact ) de pe adresa de e-mail cυ care te-ai înregistrat în cadrυl comυnitații.
Daca ștergi contυl, întrebarile și raspunsurile, vor fi doar anonimizate. Daca vrei sa ștergi și întrebarile și raspunsurile, cand trimiți mesaj la * Contact *, o rogi pe Cristina sa ștearga tot ce ai cont (bineînțeles, numai daca vrei).
P. S.: O sa dureze mai multe zile. Daca nu ți se șterge în maximum o saptamana, insista cu mesajele.
Succes!

| Neimportant a răspuns (pentru hideaway):

Îmi place scrisul cu care ai răspuns! E foarte tare!:p

| hideaway a răspuns (pentru Neimportant):

Thank's. Și mie îmi place.
Dai copy-paste!
Intri la "Start" --> "All programs" --> "Accessories --> "System Tools" --> "Character Map".
Asta pentru Windows XP. happy

| Neimportant a răspuns (pentru hideaway):

Mulţumesc pentru indicaţie! Îmi este utilă.

| Neimportant a răspuns:

Pentru a-ţi şterge contul trebuie să trimiţi un mesaj la "Contact" http://www.tpu.ro/contact în care precizezi că doreşti să ţi se şteargă contul apoi motivezi de ce. Dacă nu se întâmplă nimic, mai insişti cu mesajele.
Pa, pa.

| MrAngelus a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente - sectiunea "Cum imi sterg contul?"

| Kilye a răspuns:

Nu e DELOC COMPLICAT!
intri la sectiunea *Editare Profil* din stanga paginii de TPU si acolo jos gasesti setarea STERGEREA CONTULUI!

| Neimportant a răspuns (pentru Kilye):

Poţi face un printscreen cu acea opţiune? Mie nu-mi apare.

| Mihaela_Rotundu_1955 explică:

Nici la mine nu apare optiunea "stergerea contului