| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa sterg Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin. Din partea mea puteti sa stergeti cate vreti si fara sa ma anuntati (vorbesc serios, fara nici un fel de aluzie). Se poate in vreun fel?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Rubrica respectivă nu ai cum să o anulezi. Ea apare automat la fiecare logare. Dar dacă ai puţină răbdare, dispare singură cam după o oră după intrare în cont, până la următoarea logare (şi pe mine mă irită vizual uneori).

Dar discută cu Cristina, poate pentru tine face o excepţie.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Asa e de obicei. Numa noaptea spre dimineata (10, 11) sta agatata acol, adic a as a fost azi noapte. Da nu-i chiar asa mare belea cadoar nu lucru in fiecare noapte, macar de asta si tot e bine la ceva sa faci totul pe ultima suta de metri :-). Poate totusi se gandesc la o varianta mai scurta, care sa nu sara in ochi.

| TPU.ro a răspuns:

Acea sectiune nu poate disparea din profilul tau.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ok, multam de raspuns oricum! Poate va ganditi si gasiti o varianta mai scurta totusi "Postari sterse" spre exemplu.
Am avut ceva de lucru azi noapte pana pe la amiaza si mi-a tot sarit in ochi, in rest e cum zice NOname.

evenso
| evenso a răspuns:

Tu nu le poti sterge, doar adminii pot sterge daca tu nu vrei reanalizarea, scrie un mesaj la Contact. http://www.tpu.ro/contact

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
mai concret, ce vrei sa stergi? intrebarile/raspunsurile tale? daca astea doresti sa stergi, uite ce trebuie sa faci.
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii, la fel procedezi si cu raspunsurile.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Scrie un mesaj la CONTACT adminilor şi te vor lămuri ei cum stau lucrurile.
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| BarBye a răspuns:

Fi mai explicid, ca nu am priceput ce vrei sa zici.

| anonim_4396 explică (pentru BarBye):

Este o sectiune la alea pe care putem sa le manevram noi. Se cheama Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin. Apare doar in cazul in care ai ceva postari sterse. N-as vrea sa-mi mai apara ca nu ma-ntereseaza (nu ma consider chiar asa interesanta incat sa am pretentia ca postarile mele sa ramana pentru eternitate, daca as vrea asta as merge si le-as ciopli in piatra). La asta nu pot sa-i fac nimic din FrontEnd si-mi atrage atentia (e lunga :-) ).