| Daisy. a întrebat:

Un studiu recent arata ca 90% din tinerii din Romania ar plange daca Nicolae Guta, Salam sau Vijelie ar fi in varful unei cladiri gata sa sara. raspunde daca esti acel 10% care ar lua un scaun, popcorn, o bere si ar striga " n-ai tupeu "! rolling on the floor

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu as vrea sa moara nimeni, fie el Salam sau 50 cent...
Sincer, fac parte dintre cei 90%...
Imi astept stupiziibig grin

cami
| cami a răspuns:

Vijelie...pf...n-am treaba laughing. Salam, nici atat! Poate Guta, daaaaa n`as plange. Doar ca m-as uita cum...cadeeeeee!

| SweetCandy a răspuns:

Nu i-as spune ca nu are tupeu... m-as duce si l-as implora sa o facarolling on the floor

| Cryssy a răspuns:

Da. M-as afla intre cei 10%. fii sigura de asta!winking

| Abcfunny a răspuns:

laughing eu care nu sunt manelara subliniez manelara big grin i-as da un ventilator ca sa-si ia zboru cand o sa cadalaughing

| Shery a răspuns:

Eu as fi printre cei care ar plange... de fericire laughing
ok, iar sunt insensibila... nu as dori sa moara, doar sa il traga curentu pe bloc acolo si sa nu mai poata sa cante in viata lor... [-o

| marry a răspuns:

Si eu fac parte din acel 10%...deci....cadeeeeee laughing

| FearNoEvil a răspuns:

Eu m-as duce si i-as impinge. rolling on the floor

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Euuu...ar fi tare sa faca, ca in videoclipul ala a lu' tokio hotellaughing

| annda a răspuns:

Eu m-as ruga sa fie cutremur atuncibig grin

| andreig a răspuns:

Deci... pe mine nu m`a intrebat nici unu care a facut studiu daca sunt pro sau contra laughing) astia care arunca la "studii" le fac peste noapte din mintea lor oh go on

| turist a răspuns:

I-as salva, cu cateva conditii:
* sa-si retraga toate prostiile de pe piata
*sa nu mai cante niciodata...

Sa nu uitam ca sunt si ei oameni, ce-i drept un soi mai apartewinking

| Lumy a răspuns:

As da petrecere daca ar sariirolling on the floornu-i suport(oare cum ar reactiona fratimio daca ei ar sarilaughingpentru ca el e printre acei 90%laughing)

| rox a răspuns:

Eu il ajut pe eu_o_mare_enigma.laughing
Amin!

| BlueDreams a răspuns:

M-ai nimerit exact asta as face.Nu-mi plac manelele si ar fi si interesant sa vad un asemenea spectacol oricum n-ar avea tupeurolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Cryzy a răspuns:

Eu aduc popcorn pentru toata lumea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Aici sunt. Chiar n-ar avea tupeu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o singura suflare de a me aar si cadea de emtzi ca a suflat cineva important peste ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sa fiu sigur as detona intregul bloc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hhh da da cum sa nu dar cand va casatoritzi ce hal de mel ascultati din astea house? rock? I don't want to see (a mamo) sau eu stiu ce oh go on in fne tot pe salam il aducetzi asa ca mukles si asculta ca va face bine la creierwinking eu sunt aia de 99% :X