| Wtf9000 a întrebat:

A fost cutremur! Credeti ca vine Sfarsitul Lumii? Apocalipsa?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am simtit si eu cutremurul asta dar de sfarsitul lumii nimeni absolut nimeni nu stiu de sfarsitul lumii numai d-zeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.peste trei ani e kanets sfeta, canesha ca cred, eu am sa fug pe planeta mars sa traiesc cu inaplanitianii si peurma ma intorc cu o inaplanitianka si facem ca adam si eva, incepem o viata noua, deamu lumea nu va provine de la abizeane ci de la om si inaplanitian rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie dar dupa cercetari apocalipsa va veni in 2012 in orce gaz eu nu mai pot de frica:-Pnu vreau sa morcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred si nici nu vreau sa cred unii spun ca da, nuii spun ca nuuu, ce sa cred ca unii isi bat joc de oameni de unde stie eii ca se va intampla, mi-as dori din tot sufletu sa nu se intample pentu ca ieu iubesc viata, oameni, lumea familia si cu siguranta ca si voi
nu vreau, nu vreau deloc

| georgianacas a răspuns:

Nimeni nu stie cand va veni d-zeu dar uite citeste acest psalm"Descoperirea lui ISUS HRISTOS, pe care DUMNEZEU i-a dat-o, cas sa le arate robilor Sai lucrurile care se vor intampla in curand..." Adica inundati, cutremure, va ploa cu grindina cat oul de gaina, etc Deci lume POCAITIVA CA VINE DOMNUL! SI NU CRED CA VA DORITI SA ARDETI PE PAMANT

;

| andreea11_3661 a răspuns:

Trebuie sa fii pregatit.Nu se stie niciodata. Apropo, mersi pentru raspunsul tau cu Snow Buddies, dar deja am gasit filmul.Cati ani ai? Eu am 12. big grin