| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

AJUTOR!
Am primit un apel telefonic si m-a pus pe ganduri, URGENTA, suna cam asa: "sunt insarcinata". Totusi am luat anticonceptionale, care ar fi problema... tehe, eu cred ca-i doar o farsa.

8 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

haid s mori uh

Răspuns utilizator avertizat
| KillMePlease a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

apăi nu-i chiar aşa prost dumnegod ăsta.
să-i dea mayca staretză sănătate.

| syd2 a răspuns:

ti-a sunat oare tie urgenta sa-ti spuie ca esti insarcinata?

Răspuns utilizator avertizat
| syd2 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

ma intreb daca te distreaza faptul asta ca ai pus o intrebare incompatibila cu normele morale si etice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce spui oamenilor ce am vorbit noi? care anticoncepționale? tu iar ai luat paracetamol.

Răspuns utilizator avertizat