| Kazimir a întrebat:

Am ajuns dimineata extraordinar de beat si dupa ce m-am bagat in pat m-am intins in stanga sa pun telefonul pe noptiera…azi cand m-am trezit am realizat ca am noptiera pe dreapta straight face

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Eh,se mai întâmplă

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cand l-ai pus pe noptiera stateai pe burta deci noptiera era in stanga iar cand te-ai trezit stateai pe spate deci noptiera iti era in dreapta...
*incercare de a parea inteligent fail...*

| DaVà a răspuns:

Macar tu l-ai scapat pe jos, eu dupa ce am fumat o data l-am pus in WC si am tras apa.Nu stiu nici acum de ce dar nu a mai mers dupe straight face

Răspuns utilizator avertizat
| MikiPiki a răspuns:

Ai noptiera pe dreapta si telefonul facut praf

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Ce face betia din om rolling on the floor

| WhiteWolf7 a răspuns:

Hahahahaha, ce tareeee. Tine-o tot asa.

| Tequila a răspuns:

Ai realizat asta pentru ca telefonul cazuse pe jos si se sparsese?
Inteligentule!

| AddictedToMDMA a răspuns:

Macar iti traiesti viata ^^