| FataSensibila a întrebat:

Buna
nu stiu din ce cauza,dar nu pot sa vad raspunsurile la ultima intrebare pe care am pus-o asa ca o sa povestesc din nou
intr-o seara cand m-am pus in pat aveam inelul pe mana stanga pentru ca pe stanga il port mereu iar dimineata cand m-am trezit am realizat ca este pe dreapta
cum credeti ca a fost posibil acest lucru si ce credeti ca poate insemna?
va rog sa raspundeti, intrebarea nu e pusa la misto
am ramas socata cand am vazut
multumesc mult

3 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Te-ai trezit si l-ai schimbat in somn asta este singura explicatie logica sunt oameni care mai fac lucruri in somn

| BadResonance a răspuns:

Poate e somnolenta dar pune inelu pe mana dreapta daca dimineata il vei gasi pe mana cealalta atunci esti somnambul/a daca il vei avea tot pe mana dreapta atunci este ceva supranatural:O

| UrSuL3Tz a răspuns:

Doc69 are dreptate. Acesta este raspunsul. Somnolenta