| alessyo21 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy S2 GT-I 9100 si am o problema...la el...Deci sa nu radetibig grin eram foarte beat telefonul mergea perfect eram afara cu tovarasii mei la un JoinT si am dat telefonul unuia sa se joace apoi cand am ajuns acasa l-am bagat frumos la incarcat ca era inchis se terminase bateria
dimineata m-am trezit l-am scos si am stat 5 minute si era iar goala..am zis ma ce s-a intamplat l-am bagat iar l-am lasat vreo 4 ore era plin mergea perfect deodata dupa 10 minute pun eu mana pe el si frigea in ultimul hal si de atunci sta numai incins arde si cand scot bateria nici telefonul nici bateria nu mai are nimic...imi puteti spune ce as putea sa ii fac? mi s-a spus sa ii dau resetare totala pentru ca e prea incarcat am facut si asta nu mai am nimic pe el...in seara asta o sa il tin inchis cu bateria scoasa cu tot si o sa incerc dimineata sa vad daca mai face ceva! sper ca ma puteti ajuta va multumesc!

2 răspunsuri:
| PDI a răspuns:

Nu il mai da la toti drogatii

| alessyo21 explică (pentru PDI):

Da nu il mai dau apropo va multumesc nu conteaza ca nu ma-ti ajutat dar l-am reparat i-am dat resetare din fabrica instalasem eu o app gresit! ..mersi:*