| vladionut94 a întrebat:

Am o intrebare hilara deci am facut o donatie de sange si mi s-a spus ca am grupa de sange ca a lui mama 01 rh negativ
inseamna ca am sange de reptilian si sunt mai spucial ca cica metaforic vorbinb ar fi sangele albastru

46 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Niciodata sa nu compari iubirea cu mancarea. Fars iubire rezisti mai mult decat fara mancare

| vladionut94 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da asa din intamplare nu am mintit chiar am grupa sanguina 01 rh negativ practic sunt reptilian ps: mai fac glume cu mama ca are ochi asa verzi inchis parca ar fi de reptilian rolling on the floor)

| vladionut94 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Ba da chiar vorbesc serios chiar am grupa asta de sange

| vladionut94 explică (pentru anonim_4396):

asta o fost o eroare de scriere rolling on the floor0

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ti-am spus sa nu dispari...

| vladionut94 explică (pentru T0T):

Sunt un nefilin in carne si oase si cateva pene de la aripi rolling on the floor metaforic vorbind

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu am disparut, insa eram atent la faptul ca-mi exploatezi raspunsurile de acum 2 anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aici...clar ai dreptate.

| vladionut94 explică (pentru PŞtefaniaP):

rolling on the floor) da cum de ai ajuns la concluzia asta exhaustiva happy

| vladionut94 explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Chiar am grupa asta de sange

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Si nu e in regula?

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

E minunat, sa-mi zici daca vii la fifty Shades.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ah, filmul ala. Cate am auzit despre el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''a lui mama''-mamei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ești reptilă și eu voi cucerii lumea înaintea ta, știu asta pentru că s-a întâmplat chiar ieri.
Permite-mi să-ți povestesc!
Deci mă plimbam pe ciripa casei unei flori galbene și iperurșul de paște a murit în baloane, asta s-a dotorat din cauza exploziei cafelei din reactorul ăla nuclear din mușuroiul ăla de furnici.
Apoi m-a cunoscut un zeu și m-am șters la nas cu rochia ta și cepele căzuseră peste cada de baie.
Apoi bicicleta a mers pe mine și pentru că am fost suflat împreună cu o păpădie de cineva am murit și am cucerit lumea. happy

| vladionut94 explică (pentru anonim_4396):

Cumva imi scrii mesaje dintru film sf in care toate este posibil si fara logica
ps:ironic vorbind limbu roman