| Gabry a întrebat:

Am stat eu si m-am gandit:
Nu mai bine facem si o categorie "teme pentru scoala"? Asa, copilasii care au teme grele pentru acasa vor putea intreba pe TPU!batting eyelashesToti vor sta la coada ca la paine calda sa se puna intrebari la aceasta categorie!hee heeIar la sfarsit de semestru toti cu medii mari si frumoase!laughing

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Si tot stateai. si te gandeai...hee hee. Eu, as fi incantata. Chiar mi-ar placea sa-i ajut pe cei de-a 5-a, 6-a, 7-a, da' mai departe. nu. (stiu)

| Shery a răspuns:

Da buh... eu ma abonez laughing ca nu mai stiu nimic din derivate, asimptote, grafice de functii si alte minuni crying

| Shery a răspuns:

@narcis13: ii faci o poza, o pui pe hi5 si dai linkul laughing simplu nu?batting eyelashes
imi rezolvi si mie niste variante de bac te roooooooog?batting eyelashes

| Shery a răspuns:

@narcis13: imi trebuie doar 100 de ex, tema la mate pe vacanta laughing
am facut si eu 7 si m-am plictisit, ca erau toate la fel laughing

| Shery a răspuns:

@narcis13: te iubesc love struck fac m2 laughing am fost la mate-info da' m-am mutata ca era prea greu la mate... nu uita ca noua ne-au schimbat bacul, deci am de ce sa ma stresez crying

| Gabry explică:

@weirdo acum se gandeste si el: cum s-a pricopsit cu tine?!rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| amaadina a răspuns:

laughing n'ati mai putea raspunde la cate intrebari ar fi...laughing

| Betty18 a răspuns:

Oo daa ar fi tarelaughinglaughingnu numai pentru copilasi si pentru mine ca nah doar e grea viata de clasa a11a laughinglaughinglaughing

succes

| troxanici a răspuns:

Ar fi super cu toate ca eu sunt la facultate, dar mi-ar placea sa-i ajut pe cei care nu stiu, asta bineinteles, daca stiu si eu sa raspund corect la intrebarile lor

| lololololol a răspuns:

Ok, eu sunt prezenta.batting eyelashes

| narcis13 a răspuns:

Intentia e buna, dar... Spunea cineva despre asimptote, derivate si grafice.Cum o sa va ajutam, putem oare sa facem tabele, derivate si grafice de functii pe TPU?laughing

| narcis13 a răspuns:

big grin Te-as ajuta, dar cred ca o sa fiu ocupat cu facultatea.Am totusi variantele din 2009 rezolvate integral, si cand zic integral inseamna fiecare varianta detaliat, nu doar solutiile :->. Nu multi le aulaughing. Cred ca o sa le postez pe un blog sau pe hi5 si cine vrea, le vizualizeazahappy

| narcis13 a răspuns:

Eu zic sa nu te stresezi prea mult(asta nu inseamna ca nu trebuie sa iei in serios clasa aXII-a, e cea mai importanta). Daca iei variantele astea pentru bac si faci 2-3 pe zi, e foarte bine.
O intrebare esentiala care trebuie pusa:faci matematica m1 sau m2? pentru ca rezolvarile mele sunt pentru m2 happy.