| Ana22312 a întrebat:

Baii, am medii super proaste, gen super proaste, 5, 4,7... imi iese 10 doar la pictura...ce as putea sa fac? Imi pot mari media generală pe semestru 2?

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Nu te descuraja! Cine stie ce pictor faimos vei deveni? Viata asta iti ofera foarte multe surprize placute, iar tu in ideea ca esti atat de talentat la pictura, ai putea incerca sa fii bun si la celelalte obiecte, nu e greu deloc, trebuie doar sa ai un pic de ambitie.Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai incercat sa pui mana sa inveti?

| Ana22312 explică (pentru Violleta2022):

Da,am încercat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ana22312):

De data asta pune mana serios, ca incercatul ala nu ajuta la nimic, daca nu esti hotarata sa inveti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles că poți! Trebuie doar să înveți.
Fiul meu are medii de 4 și 5 (echivalentul a 8.50-10,00) la școală. Învață mai mult. Lasă telefonul și învață!