| farsa a întrebat:

Anul asta termin scoala si am o profesoara care a lasat in semestru unu corigenti jumate de clasa iar celalta jumate deoarece erau vecini si rude le-a dat medii de 10...as vrea sa-i zic doua la sfarsit de ani ...imi puteti spune ce as putea?big grin

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Pai ai putea sa-i spui in fata faptul ca a fost o profa de 2 lei si ca a facut diferente intre elevi pe nedrept, si dac'ar mai fi si alte profe prin apropiere ca sa ai de fata cu cine sa o faci de cacao ar fi super. laughing

6 răspunsuri:
| chrysa99 a răspuns:

Ca nu e corect ca celor care nu le e ruda sau vecin ii lasa corigenti.Si ca ca celor care le e ruda sau vecin le da numai 10!

| oky a răspuns:

Trimite-mi un msj in pvt cu id u si iti spun eu ce sa ii zici ca aici nu pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai tanti? Scrie cumva 5 pe fruntea mea, in palma mea? Ia mai lasa mata din rudele astea, si fa-ti meseria!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu dai un scuipat intre ochi sau cand coboara p scari pune-i piedica si intreab-o unde se grabestewinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o nesimţită pe faţa fără resentimente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, eu optez pentru varianta lui vlad_bv. Ba, i-as mai spune ca, din pacate pentru elevii ei, e o inadaptata la noile cerinte sociale si in mod sigur s-a dezamagit chiar si pe sine, fata de momentul in care a intrat in invatamant (ideea fiind ca profii in general viseaza cat de corecti si abili vor fi ei, si cum vor veni elevii cu chef de studiu la ora lor).