| GabiD a întrebat:

Dupa ce criterii se alege ca o intrebare sa fie
recomandata?
Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca -dupa cat de interesanta este(asta in primul rand)!

De asemenea am inteles(din raspunsurile altor utilizatori) ca dupa nr de useri TPU care o voteaza, rangul acestora si activitatea pe site.
http://www.tpu.ro/......are-a-pus/

dar dupa cum vezi ...nu prea sunt sigura ca userii pot recomanda ceva(poate doar sa voteze)-parerea mea...
:-?

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

In functie de vechimea si numarul de puncte a utilizatorului care o recomanda.
Daca este expert TPU e destul 1 recomandare si intrebarea va fi recomandata.
In cazul in care este un utilizator mai nou este nevoie de 2-3 recomandari pentru intrebare.