| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un dinozaur de cativa cm in gradina. M-a intrebat in ce an suntem si cand I-am zis 2019 s-a mirat. Am vrut sa il intreb de unde a aparut si cum a supravietuit atata timp dar nu a vrut sa imi zica. Azi l-am cautat toata ziua dar nu l-am gasit. Oare unde este?

6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

La un cabinet psihiatric, sub un birou, du-te si cauta-l.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ce ai fumat?!

| Hammurabi a răspuns:

Am avut și eu un amic care avea un dinozaur micuț în grădină.
Era atât de chinuit săracul, că au fost nevoiți să-l împuște.
Dar dinozaurul a scăpat că era drăguț și-l iubea toată lumea.

| gogu220 a răspuns:

Am înţeles ca Red Bull îţi dă aripi, dar constat că în combinaţie cu votca îţi dă idei. De ce nu te apuci să scrii literatută SF? Că ai început bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Speişu în acţiune?

| Simpatic a răspuns:

Ai fumat patrunjet tu