| chiftelutacrocanta a întrebat:

As vrea sa adopt sapte fetite care sa-mi deseneze 7 inimioare pe pereti si 1 inimioara pe piept, as vrea sa le duc pe toate pe spate si sa sa fug noaptea asa pe camp cu ele pana rasare soarele si acolo sa stam la picnic sa ne scuturam de obraji si sa radem sub lumina soarelui, care vine cu mine si cu acele fetite?

7 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Probabil credeai ca glumesc.

"Dumnezeu a zis: „Să fie o boltă cerească în mijlocul apelor, care să despartă apele de ape!". Astfel, Dumnezeu a făcut bolta şi a despărţit apele care sunt sub boltă de apele care sunt deasupra ei. Şi aşa a şi fost. Dumnezeu a numit bolta „cer". A fost o seară şi a fost o dimineaţă: ziua a doua. 9 Dumnezeu a zis: „Să se adune la un loc apele care sunt sub cer şi să apară uscatul!" Şi aşa a şi fost. Dumnezeu a numit uscatul „pământ", iar apele care au fost adunate la un loc, le-a numit „mări". Dumnezeu a văzut că acest lucru era bun. Atunci Dumnezeu a zis: „Să dea pământul vegetaţie: plante care să facă sămânţă şi pomi fructiferi care să dea rod cu sămânţă în el, potrivit soiului lor!" Şi aşa a şi fost. Pământul a dat vegetaţie: plante care fac sămânţă potrivit soiului lor şi pomi care dau rod cu sămânţă în el, potrivit soiului lor. Dumnezeu a văzut că acest lucru era bun."

| DenisaNicoletaG a răspuns:

O mica intrebare. De unde iti vin toate ideile pentru aceste intrebari? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal a răspuns:

Pedofilule.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui!

| T0T a răspuns (pentru Mihaela_Anna_1997):

Vrea să spună că e pedofil și i-a venit ideea să le adopte, așa le va obține legal. Din păcate pentru el e imposibil așa ceva.

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns (pentru T0T):

Doamne ce oamenii!