| Ţepeşu a întrebat:

Asta sigur nu e nebun? http://www.TPU.ro/......at_1/Adica cum poti sa faci asa ceva? La 13 ani?

14 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Cu o tipă de 13 unu' de 17?!

| WhiteWolf7 a răspuns:

El nu, dar e e proasta rau.nici macar la 15 ani, organele genitale feminine(nici cele barbatesti) nu sunt bine dezvoltate, daramite la 13... a avut dreptate tasu, asta se numeste pedofilie, da-l dracu sa intre la inchisoare sa-l fu., ta ceilalti detinuti in cwr...

| TeoBizz a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Frate. cum sa spui asta. daca ai fi tu in locul lui? Nimanui nu i-ar place. Si poate asta vroiau amandoi. Sunt altii care au inceput si mai devremethinking ma rog. Nu e corect ce-ai zis tu acolo. pe bune.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru TeoBizz):

Nu e corect ce am zis din punct de vedere biologic, sau ce am zis despre ei?

| TeoBizz a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Ce ai zis despre ei. Biologic, da, ai dreptate. Dar nu trebuie' sa-i judecam acum. Poate chiar isi doreau sa faca asta. Nu vreau sa ma cert sau ceva. dar faza cu -da-l dracu sa intre la inchisoare sa-l fu., ta ceilalti detinuti in cwr...- nu mi se pare prea ok. adica nimeni nu s-ar simti bine daca s-ar intampla ceva de genu'. ar trebui sa-l sustinem, nu sa-l facem sa cada mai taresad:-s.

| bitsyboom111 a răspuns (pentru TeoBizz):

De ce sa sustii un individ care a profitat de o copila fara minte de 13 ani? e vina lui ca a ajuns in situatia astastraight faceacum serios...cum i-o tragi tu unui copil? rusine!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru TeoBizz):

Ai dreptate, doar ca ma gandeam ca ea avnd o varsta atat de frageda r fi putut fii usor convinsa sa faca chestia asta, daca vrei iti si enumar cateva propozitii care ar fi putut-o convinge.Nu normal, nu avem niciun motiv sa ne certam, mai ales pe un subiect care nu ne priveste pe noi asa de mult, un subiect aproape stupid, si, zic eu, suntem prea maturi sa ne certam din cauza problemelor unora pe care nu-i cunoastem. Apropo, cati ani ai?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

E nebun daca nu-si ia sapun lichid. laughing

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Țepeșu! Din nefericire nu este nebun... Sunt atâtea cazuri de acest fel. Eu te întreb acum oare nu cumva evoluție în asemenea cazur este sinonim cu involuție?
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca link-ul nu merge, pot sa imi dau seama din continutul linkului tau.Nu nu e nebun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am o problema foarte grava nu stiu ce sa mai cred m-am uitat peste tot dar trebuie sa fac si pasul acesta sunt un baiat in varsta de 17 ani si am intretinut relatii sexuale cu o minora de 13 ani a fost acord comun doar ca tatal ei a aflat si m-a dat in judecata am dat declaratie cum ca a fost de buna voie si minora a dat declaratie la fel ca a fost de buna voie dar nu cred ca e de ajuns am inteles ca nu conteaza si e foarte posibil sa fac intre 2-5 ani de inchisioare desi suntem minori amandoi a fost de comun acord nu stiu cum se va termina asta va rog daca ati trecut printr-o situatie asemanatoare va rog ajutati-ma sa stiu la ce sa ma astept

inca nu m-am lamurit 100% e posibil sa scap cu 3-5 ani de inchisoare cu suspendare dar asta e cel mai bun caz nu stiu va rog astept raspunsuri rog sinceritate nu am facut acest topic sa ma aflu in treaba chiar am nevoie de ajutorul unora cu experienta