| Pufuletica98 a întrebat:

Azi cotrobaiam prin dulapuri si am gasit o sticluta si pe ea scria HCI. Oare s-o beau?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

E apă de gură, îţi împrospătează respiraţia şi îţi curăţă dinţii...rămaşi.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mai bine toarnăți-o-n cap! *poate dai de creier (daca ai)*

| Pufuletica98 explică (pentru Musique):

Daca nu ti-ai dar seama draga suntem la categoria trivia si amuzante i-ar eu doar puneam o intrebare la misto intelegi?

| Aneurysm a răspuns (pentru Pufuletica98):

Întrebarea îi prea inteligentã pentru nãtângii de la T/A. Aproape...

Lãsând gluma la o parte...
Da. Eu beau în timpul meciurilor, când n-am bere.

evenso
| evenso a răspuns:

@copchilaDesteapta - Nu tot ce curge este bun de baut laughing

| epurel a răspuns:

Pentru binele umanităţii bagă şi nişte otrava şi încearcă.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Bea,bea.
Iamiilove struck, delicios.

| iKeel a răspuns:

Nu. Acum poţi să mori în chinuri că nu-ţi dau voie s-o bei.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Da.

| ツDiana a răspuns:

Toarno repede pe gat.

| skrillex79 a răspuns:

Da copchilaDesteapta laughing si un prieten a baut.Domnul sa il ierte laughing

| Maryuk해바라기 a răspuns:

Cum sa nu...o poti bea. face bine la stomac!;)
Daca vrei sa iti cante popa.da!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Acid_clorhidric

| SouthOfHeaven a răspuns:

Mai bine cotrobaiai dupa o carte de gramatica. Cum poti sa scrii "i-ar eu " si sa dormi bine noaptea? straight face

| Pufuletica98 explică (pentru SouthOfHeaven):

Fac greseli de ortografi pentru ca locuiesc in Italia de ceva ani si cam am uitat gramatica romaneasca.

| NoShit a răspuns (pentru Pufuletica98):

"Fac greşeli de gramatică pentru că sunt copchiladDesptaptă, se ştie!"

| CupcakkeCaffe a răspuns (pentru NoShit):

Buna asta!rolling on the floor)))

| bosshori a răspuns:

Da,probabil este acid clorhidric si face bine la organism big grin

| nicolas25ianis a răspuns:

Vreau sa vb ceva cu tine id ul meu e lyonlyonm

| SummerFunx3 a răspuns:

Pe tine te cheama "desteapta", nu?